14 doplnkov k fotografiám, ktoré premení váš iPhone na profesionálnu kameru

Mnohí z nás majú radi aphonografiu, kupujú špeciálne šošovky a inštalujú mnoho aplikácií na spracovanie fotografií. Ale ako si vybrať zaujímavý doplnok z obrovského množstva ostatných na trhu. Venujte pozornosť najlepším predstaviteľom fotografického príslušenstva pre zariadenia iOS.

Nastavte od spoločnosti Manfrotto

nevedno

Súprava Manfrotto je puzdro KLYP + pre iPhone 5 / 5s s LED bleskom a tromi vymeniteľnými objektívmi (1,5x teleobjektív, 0,68x širokouhlý objektív a 0,28x objektív rybieho oka). Všetci sa teraz môžu kúpiť za zníženú cenu na webovej stránke spoločnosti za 97 eur za 138 eur.

Objektív od firmy Lensbaby

Neznámy-14

Spoločnosť Lensbaby v roku 2014 umiestnila na stránkach Kickstarter nový projekt – objektív pre smartfóny LM-10. Umožňuje vytvoriť veľmi neobvyklé obrázky, zameriavajúce sa na malú oblasť a rozostrenie okrajov fotografie. Ak je to žiaduce, táto malá plocha sa môže meniť vďaka špeciálne vyvinutej aplikácii. Objektív je kompatibilný s iPhone (4s – 6 Plus) a Android (začínajúci s Jelly Bean 4.1) a stojí 70 dolárov.

Pokrytie pre pokročilé video od Phocus

Neznámy-2

Spoločnosť Phocus ponúkla zaujímavé riešenie pre tých, ktorí majú radi iPhone. Ich sada pozostáva z pohodlného krytu, mikrofónu a troch vymeniteľných šošoviek (teleobjektív, širokouhlý a makro). Súprava je vhodná pre iPhone 5 a stojí 166 eur.

LED Flash pre iPhone 5

Neznámy-1

Ďalšie príslušenstvo od spoločnosti Manfrotto sa teraz predáva za 87 eur. Súprava sa skladá z krytu KLYP pre iPhone 5, baterku ML240 s 24 LED diódami a malého statívu MP1-C01.

Objektív pre panoramatické fotografie

Neznámy-3

Rozhodnutie spoločnosti Pixeet nie je niečo nové a originálne, ale umožňuje urobiť vysokokvalitné panoramatické zábery. Vďaka širokouhlému objektívu a bezplatnej aplikácii môžete vytvoriť panoráma s jedným kliknutím o 180 ° a panoráma 360 ° – pre 4 kliknutia. Základný balík pre iPhone vám bude stáť 60 eur a profesionálny – za 70 eur. Obsahuje rybí oko, tvrdé puzdro pre iPhone 4, 4S, 5 alebo 5S, univerzálny adaptér, kovové krúžky a jeden špeciálny adaptér pre iPad 2/3.

Objektívy od Photojojo

Neznámy-5

Fotojojo nemusí byť tak dobre vyvinutý ako Olloclip, ale produkuje aj vynikajúce šošovky pre iPhone. Môžete si ich objednať na zaujímavo navrhovanej webovej stránke venovanej produktom spoločnosti. Ich súprava pozostáva zo širokouhlého objektívu, makra, rybieho oka a rybieho oka, rovnako ako polarizačného filtra. Takáto sada vás bude stáť 100 dolárov.

Svetelná závora IOgrapher

Neznámy-15

Puzdro iOgrapher z rovnakej fotojojo sa hodí pre iPhone (5, 5S), iPad Air, iPad Mini Retina a iPad 2/3/4. Vďaka tomu je veľmi vhodné upevniť zariadenie v ruke a tiež pripojiť rôzne príslušenstvo pre iPhone: šošovky, blesky alebo statívy. Prípad iPhone stojí 50 dolárov, iPad – 60 dolárov a so širokým uhlom – 85 dolárov. Niektoré objekty od firmy Photojojo sú ideálne pre iOgrapher.

Teleobjektív pre iPad

Neznámy-16

Prekvapivo, v určitom okamihu bol iPad používaný ako fotografická a videokamera. Preto výrobcovia príslušenstva začali rozvíjať pre neho rôzne zaujímavé zariadenia. iPad Telephoto Lens je ďalšou tvorbou spoločnosti Photojojo a je určený výhradne pre tablety Apple: iPad Mini (zoom 12x) a iPad 2,3 a 4 (zoom 10x). Každý objektív vám bude stáť 16 eur.

veko Snap! 6

Neznámy-7

Nie je to tak dávno, čo sme vám povedali v samostatnom článku o prípade Snap! 6. Umožňuje fotografovať rýchlo a ľahko, rovnako ako držať na ňom rôzne šošovky. Snap! 6 bol zverejnený na internetovej stránke spoločnosti Kickstarter, zhromaždil sumu 5 krát viac ako je potrebné a je teraz k dispozícii na predobjednávku.

Objektívy od Walimex

Neznámy-11

Juhokórejská spoločnosť tiež predstavila svoje možnosti šošoviek pre iPhone 4, 4s, 5. Sada sa skladá z rybieho oka, super rybie oko, teleobjektív, širokouhlý a makro a stojí 60 eur.

Objektív Olloclip

Neznámy-6

Zatiaľ čo pre Olloclip nie je toľko skutočných pretekárov. Počas niekoľkých rokov svojej existencie sa tieto šošovky dokonale osvedčili medzi používateľmi a teraz sú veľmi žiadané. Súprava “4 v 1” obsahuje rybí oko, široký uhol a dva makro 10x a 15x. Cena iPhone 5 / 5s je 70 USD, pre iPhone 6/6 Plus – 80 USD.

Teleobjektív z Mofy

Neznámy-9

Toto príslušenstvo od spoločnosti Mofy je navrhnuté špeciálne pre iPhone. Sada pre model 4S obsahuje kryt, teleobjektív 6-18x a malý statív. Jeho cena je 133 eur. To isté platí pre iPhone 5c, iba tu nájdete 12-násobný teleobjektív. A bude to stáť 72 eur.

Objektívy od spoločnosti Schneider Optics

Neznámy-13

Spoločnosť Schneider Optics tiež ponúka svoje jedinečné fotografické príslušenstvo. Medzi nimi nájdete IPro 2X Tele Lens za 100 USD. A tiež trio kit, ktorý obsahuje kryt pre iPhone 5s a tri high-end makro objektív, širokouhlý objektív a 2x teleobjektív. Cena súpravy je 200 dolárov.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

32 + = 38