20 gadgets, ktoré každý sníva o prijatí ako darček pre Nový rok

1. Dlaždice Mate

Kto to urobí: tí, ktorí nemôžu vždy nájsť svoje veci.

Miniatúrny sledovač Bluetooth vo forme krúžku na kľúče pre kľúčenku alebo peněženku. Funguje prostredníctvom mobilnej aplikácie a umožňuje vyhľadávať stratenú položku alebo naopak smartphone. Poplatok trvá jeden rok. Potom ponúka výrobca upgrade na nový model so zľavou.

2. Chromecast Ultra

Kto to urobí: milovníci 4K mediálneho obsahu a nenávidiacich drôtov.

Najnovšia verzia Google Extender, ktorá vám umožňuje vysielať mediálny obsah z mobilných zariadení a nielen z televízora. Teraz s podporou HDR a ultra vysokým rozlíšením.

3. Xiaomi Mi Power Bank 20 000

Kto to urobí: všetci gadgetomani.

Jedna z najviac vyvážených externých batérií s vynikajúcou hodnotou za peniaze. Veľmi priestranný a dosť kompaktný.

4. WD My Passport

Kto to urobí: tí, ktorí sú dôležití, aby nestratili svoje údaje.

Hromadné jednotky zálohujú všetky vaše dáta. Mladší, terabajtový model je dostatočný pre potreby priemerného človeka, ale pre tých, ktorí musia pracovať s mediálnym obsahom, je lepšie vybrať si jeden väčší.

5. Xiaomi Mi Speaker

Kto to urobí: milovníci hudby.

Malý, ale hlasný bezdrôtový reproduktor s dobrou podporou zvuku a pamäťových kariet. Hliníkové puzdro, štýlový dizajn, kvalita a rozumná cena.

6. VR spoločnosti Samsung Gear

Kto to urobí: hľadajú nové pocity.

Prilba virtuálnej reality pre moderné smartfóny od spoločnosti Samsung. Mnoho prudších rozpočtových bodov, ale nestála veľa peňazí a nevyžaduje drahé PC, ako je Oculus Rift.

7. Amazon Kindle Oasis (2017)

Kto to urobí: tí, ktorí naozaj čítajú veľa.

Kindle je digitálne zariadenie so všetkými výhodami čítania z papiera. To najlepšie pre bibliofilov ešte nebolo vynájdené. Model Oasis, vydaný v roku 2017, získal väčšiu obrazovku a vodotesné puzdro – teraz je ľahko čitateľné aj v kúpeľni.

8. Xiaomi Mi Band 2

Kto to urobí: majitelia prvej verzie a všetci, ktorí ešte nemajú fitness náramok.

Druhá generácia populárneho fitness náramku za prijateľnú cenu. Inteligentný budík, odpočítavanie krokov, monitor srdcovej frekvencie a najdôležitejšie – hodiny!

9. Znalosť ZST ZST

Kto to urobí: Znalci kvalitného zvuku.

Minulý rok hit od spoločnosti Knowledge Zenith, popredného výrobcu slúchadiel v rozpočtovom segmente. Hybridný dizajn s dvomi vodičmi dokáže vytvoriť zvuk, ktorý bude príjemne prekvapený.

10. iPhone X

Kto to urobí: všetko bez výnimky (okrem horlivých nenávisti Apple).

Nový rok je najlepší čas na zmenu starého smartphonu na nový. Pre väčšinu ľudí v tomto roku je iPhone X najžiadanejší darček. Je to drahé, ale určite to bude, môžete si byť istí.

11. Google Pixel 2

Kto to urobí: tí, ktorí uprednostňujú zeleného robota namiesto uhryznutého jablka.

Vlajková loď Google smartphone je rovnakým želaným darčekom pre fanúšikov systému Android, ako napríklad iPhone X pre fanúšikov Apple. Používateľ dostane pokročilú kameru, výkonnú náplň a najnovší softvér od vývojárov systému Android.

12. MacBook Pro 2017

Kto to urobí: fanúšikovia technológie spoločnosti Apple, ktorá sleduje novinky.

Inovatívny prenosný počítač s dotykovým panelom, snímačom odtlačkov prstov, obrovskou trackpadom a produktívnou výplňou. Veľmi drahé, ale stojí to za to.

13. Sony PlayStation 4 Pro

Kto to urobí: konsolschikam z tábora Sony.

Nabíjaná verzia služby PlayStation, ako ju volá samotná spoločnosť Sony. Exit PS4 Pro – skvelá príležitosť získať prvú konzolu alebo prejsť na novú verziu starého systému PlayStation, aby ste získali plnú podporu pre virtuálnu realitu a 4K.

14. Microsoft Xbox One X

Kto to urobí: konzoly z tábora spoločnosti Microsoft.

Vlajková loď Microsoft konzoly a v kombinácii najsilnejší herné konzoly na trhu. Jeho výkon bude postačovať s marží dokonca aj pre tie najvýkonnejšie hry.

15. Prepínač Nintendo

Kto to urobí: milovníci prenosných hier.

Pocket console Nintendo Switch má nižšiu spotrebu energie ako domáce set-top boxy. Ale len na ňom sú k dispozícii také najpredávanejšie hry Nintendo, as Legenda o Zelde: Dych divočiny a Super Mario Odyssey. Okrem toho prepínač umožňuje prehrávať na veľkom televízore doma aj na zabudovanom displeji – na cestách.

16. GoPro Hero6 Black

Kto to urobí: milovníci aktívnej a extrémnej rekreácie.

Jedna z najlepších akčných kamier. GoPro Hero6 Black podporuje streľbu v extrémne vysokom rozlíšení a úplne nepremokavá bez ďalších ochranných obalov. Kameru môžete ovládat hlasovým ovládaním bez stlačenia jediného tlačidla.

17. Sony PlayStation VR

Kto to urobí: majitelia PS4, PS4 Slim a PS4 Pro.

To sú okuliare virtuálnej reality pre štvrtú generáciu herných konzol od spoločnosti Sony. Perfektný darček pre každého hráča, ktorý chce využiť plný potenciál PlayStation.

18. iPad Pro 10,5

Kto to urobí: tí, ktorí potrebujú maximálne možnosti v pomerne kompaktnom formáte.

12-palcový iPad Pro – skvelá vec, ale pre mnohých je príliš veľká. Jeho mladší brat si zachoval všetky rovnaké výhody, ale je oveľa menší a ľahší.

19. Apple Watch 3

Kto to urobí: tí, ktorí potrebujú krásny fitness tracker, ktorý perfektne zapadá do ekosystému Apple.

Tretia generácia spoločnosti Apple Watch získala podporu pre celulárne siete. Pomocou hodín môžete telefonovať bez telefónu a počúvať hudbu online. Apple Watch sa stala ideálnou voľbou pre inteligentné hodinky. Zvlášť pre majiteľov iných spotrebičov značky Apple.

20. SYMA X5SW

Kto to urobí: deti a chlapci v akomkoľvek veku.

Quadrocopters už dlho stojí za to veľa peňazí. Za pomerne malú sumu si môžete kúpiť úplne prijateľný model. Prichádzajúci sviatok je vynikajúcou príležitosťou na uvedenie do života starého snu o vrtuľníku na rádiovej kontrole.


A aké gadgety chcete nájsť pod stromom nového roka? Povedzte nám v komentároch o tom, aké dary sníte!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

32 − = 22