Zdjęcie na Instagramie: jak pięknie organizować zdjęcia, aby zarabiać na subskrybentach

W ciągu ostatnich kilku lat Instagram stał się najbardziej znaną wizualną siecią społecznościową na świecie. W Rosji co dziesiąta korzysta z aplikacji, aktualizując taśmę średnio 15 razy dziennie. Takie zaangażowanie jest idealnym warunkiem reklamy.

Zamiast banerów za oknem i reklamy w telewizji, osoba może pokazać zdjęcie na Instagramie, tak że kliknął na niego, a następnie kupił to, co jest na nim przedstawione.

Na subskrybentów możesz zarobić tylko dzięki temu, że publikujesz ciekawe zdjęcia. Najważniejsze jest, aby pięknie zaaranżować profil i zrelaksować go. Z tego korzystają firmy, blogerzy i ogólnie wszyscy, którzy coś tworzą.

Jak przyciągnąć subskrybentów

Osoba, która zobaczy Twoje konto lub zdjęcie w strumieniu, ma kilka sekund, aby zdecydować, czy zasubskrybować profil, czy nie. Spraw, aby było to zauważalne i interesujące.

  • Rozsyłanie wysokiej jakości zdjęć. Instagram to wizualna sieć społecznościowa, więc profil powinien być piękny, a zdjęcia – strome.
  • Zaproś zawodowego fotografa. On może sfotografować ciasto tak, że będzie chciał jeść, a więc zamówić od ciebie.
  • Napisz interesujące. Zdjęcie to tylko połowa bitwy, ważny jest również podpis pod nim. Staraj się pisać płynnie i bezbłędnie, opowiadaj historie, ale nie twórz podpisu zbyt długo, w przeciwnym razie nie zostanie odczytany przez prawie nikogo.
  • Przekaż styl i schemat kolorów. Dzięki temu konto będzie wyglądać atrakcyjniej, dokładniej i chętniej przyciągnie nowych subskrybentów.
  • Zainwestuj. Zanim uzyskasz zwrot na stronie, musisz w to zainwestować. Reklamujmy, organizujmy konkursy i maratony, współpracujmy z najlepszymi blogerami.

Dobry sposób na zwrócenie uwagi na swoje konto – ułóż zdjęcia w formie baneru (mozaiki). Ta metoda była uzbrojona w znane marki. Tak więc strona staje się bardziej interesująca, ale jednocześnie pozostaje spójna w jednym stylu.

Banery na Instagramie są publikowane przez artystów i fotografów, producentów kosmetyków i perfum, marek modowych. Oto kilka przykładów:

Za pomocą mozaiki można ogłosić wydanie nowego produktu lub długo oczekiwanej akcji, aby skupić się na szczegółach. Banner zwraca uwagę potencjalnego subskrybenta: chcę rozważyć lepsze zdjęcie i przynajmniej przejrzeć profil.

Jak zrobić baner na Instagram

Możesz wycinać zdjęcia na kilka kwadratów za pomocą edytorów zdjęć na komputerach, ale jest to długie i niewygodne. Ponadto nie wszyscy użytkownicy komputera mają niezbędny program. Bardziej wygodnie jest zrobić baner w aplikacji mobilnej. Prosty i dobry – UCROP.

Brak specjalnych umiejętności do tworzenia banerów, nie jest to konieczne. Załaduj obraz, wybierz liczbę części do wycięcia i przygotuj gotowy kolaż.

Chip aplikacji polega na tym, że imituje konto na Instagramie. Możesz zobaczyć, jak kolaż będzie wyglądać wśród dostępnych publikacji, a jeśli to konieczne, możesz zmienić zdjęcia w miejscach, aby baner pasował do ogólnej koncepcji profilu i wyglądał naturalnie.

  • Sprawdź połączenie zdjęć. Aby to zrobić, możesz również użyć UCROP. Prześlij do aplikacji te zdjęcia, które chcesz umieścić na Instagramie i sprawdź, czy pasują do siebie. Nie – zmień miejsca, wybierając najlepszą opcję.
  • Podpisz każdą część kolażu. Po utworzeniu banera i podjęciu decyzji o kolejności publikowania poszczególnych zdjęć prześlij je do swojego profilu. Możesz wymyślić podpis do zdjęcia i wydrukować go w aplikacji, a następnie wkleić go ze schowka po załadowaniu.
  • Nie bój się wprawiać w zakłopotanie podczas publikowania zdjęć. UCROP zasłania opublikowane obrazy – więc nie popełnisz błędu i nie opublikujesz zdjęcia ponownie. Jest to szczególnie przydatne, gdy kolaż jest duży i składa się z 9 lub 12 elementów.
  • Prześlij do wielu kont. To kolejna funkcja UCROP: za jej pomocą możesz pobrać ten sam kolaż na kilku kontach (ci, którzy zajmują się reklamą, zrozumieją, jak to jest wygodne). Wszystkie podpisy do zdjęcia są zapisywane w aplikacji, więc jeśli prześlesz zdjęcie do kilku profili, nie musisz ponownie podpisywać zdjęcia za każdym razem.

Ta aplikacja jest płatna i dostępna na iOS. Kosztuje 1 dolara, wszystkie funkcje są dostępne natychmiast, nie musisz płacić dodatkowo. Jeśli kupisz, możesz rozpowszechniać dostęp do aplikacji swoim znajomym (maksymalnie 6 osobom).

Pobierz aplikację

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 4 = 10