15 rzeczy do zrobienia przed szybką śmiercią

Przez 5 dni spałem tylko 10 godzin. Po 14 dniach takiego reżimu następuje śmierć. Jest to efekt uboczny jednorazowego dopuszczenia nowego leku. Jesteś wesoły, jasny i nie chcesz spać. Przełączanie się w tryb uśpienia po prostu się nie dzieje.

Teraz kryzys minął. Po dotknięciu banda narkotyków i preparatów, naprawiłem wszystkie substancje psychotropowe ciężkimi, ale wczoraj nie było to oczywiste.

W sytuacji, gdy śmierć jest prawdziwa i wydaje się nieunikniona, byłem drugi raz. Jeżeli los jest dla ciebie korzystny i masz czas na przygotowanie, oto moja lista kontrolna spraw, które należy wypełnić przed śmiercią.

Zapamiętaj główną zasadę: jeśli dowiesz się, że wkrótce umrzesz, nie mów o tym nikomu poza najbliższymi. Zwykle są to dwie osoby. Nie pisz o tym w sieciach społecznościowych. Nie przejmuj się – lubi odwracać uwagę od ważnej pracy, gdy masz czas na wszystko, ponieważ termin jest dosłownie przetłumaczony i nie będzie żadnego dodatkowego czasu.

– 1 –

Zadzwoń do swoich rodziców i zapytaj, jak oni to robią. Dowiedz się o problemach i przygotuj rozwiązanie (przydziel pieniądze, poproś o pomoc z serwerów proxy).

– 2 –

Pozbywaj się aktywów. Tym razem miałem szczęście: rozmawialiśmy o fuzji i absorpcji School of Traffic z innymi aktywami. Jeśli umrę, ludzie nadal dostaną to, za co zapłacili.

– 3 –

Rozdaj prezenty leżące wokół. Każdy dom ma fajne rzeczy, pamiątki, urządzenia i urządzenia, z których nie korzystasz, ale które przyniosą wiele radości innym. Ja, na przykład, miałam fajny czajnik w postaci dwóch szklanych stożków, pracujący nad palnikiem na alkohol.

– 4 –

Zostaw ludzi w spokoju. Syndrom ratownika lub znaczenie związku znacznie utrudnią przygotowanie do śmierci. Zignoruj ​​go. Zignoruj ​​wszystko oprócz tego, co najważniejsze. Zapomnij o tych plotkach na Facebooku i plotkach.

– 5 –

Ułóż zamówienie w dokumentach. Paszport, ubezpieczenie, hasła z kart – wszystko powinno być blisko. Lepiej oczywiście przygotować gotówkę, aby nikogo nie zmarnować, ale nie zawsze jest to możliwe.

– 6 –

Jeśli istnieją pożyczki, należy określić, czy istnieje ubezpieczenie. Jeśli nie, wyrzuć ich, aby inni nie cierpieli z twojego powodu. Jeśli masz skomplikowany program pożyczek na zyskowne projekty, wyjaśnij powiernikowi, jak zarządzać tym zasobem.

– 7 –

Jeśli to możliwe, zrób testament. Jeśli w pobliżu nie ma notariusza, napisz post na Facebooku lub “VKontakte” i zabezpiecz go. Prawnicy rozwiążą to samodzielnie.

– 8 –

Zafunduj swoim znajomym pyszny lunch. Spędź czas zabawy bez wyjaśnienia powodu spotkania.

– 9 –

Upewnij się, że masz normalny system księgowy, który nie spowoduje problemów. Przypisuj zaufane do zarządzania firmą.

– 10 –

Popływaj w morzu lub basenie, jedź z gór. Ciesz się ostatnimi dniami życia.

– 11 –

Usuń niepotrzebne zdjęcia z sieci społecznościowych. Wyczyść historię i zakładki w przeglądarce, wyrzuć zabawki erotyczne z domu, zwłaszcza jeśli jesteś dziewczynką.

– 12 –

Wracaj do domu i posprzątaj swój komputer. To kojące.

– 13 –

Napisz list do siebie. W nim określ:

  • niż jesteś dumny;
  • kilka ciekawych historii z życia;
  • komu jesteście wdzięczni;
  • co jeszcze nie miało czasu;
  • co myślisz przede wszystkim, kiedy zdałeś sobie sprawę, że wkrótce możesz umrzeć.

– 14 –

Na łożu śmierci ludzie pamiętają tych, których do tej pory kochali i kochali. Nie zawsze ci, z którymi jesteś teraz blisko. Czasami zdarza się, że ci ludzie nie są już z tobą.

Nie bądźcie jak bohaterowie powieści i piszcie lub do nich dzwońcie. Jeśli zdecydują się żyć bez ciebie, ten wybór należy uszanować. A jeśli okaże się, że oni naprawdę cię kochają, dlaczego po raz kolejny dręczysz swoją duszę, po raz kolejny łączą się i idą do nieskończoności? Zawsze szanuj innych, ich czas i nerwy.

– 15 –

Podczas gdy twój ogień nie gaśnie, walcz ze wszystkich sił. Łącz lekarzy, specjalistów, zielarzy – wszystkich, którzy mogą pomóc ci zostać na tej planecie. Jeśli ci się uda, spójrz na swoją listę i dokończ wszystkie dobre i projekty wymienione w twoim liście.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + = 11